Kerkdiensten 2020

Datum

Voorganger

12-4-2020

ds Ton Verdam

26-4-2020

ds. Jurjen ten Brinke

03-5-2020

Arjan van Hees

21-5-2020

ds. Piet van Midden

24-5-2020

ds. Piet van Midden

31-05-2020

ds. Ton Verdam

21-6-2020

Evert van Loenen

28-6-2020

Evert van Loenen

05-7-2020

Evert van Loenen

12-7-2020

ds. Michel van Heijningen

19-7-2020

ds. Michel van Heijningen

26-7-2020

ds. Leo Blees

02-8-2020

ds. Leo Blees

09-8-2020

ds. Lieuwejan van Dalen

16-8-2020

Arjan van Hees

23-8-2020

Arjan van Hees

30-8-2020

Leo Vroegindeweij

06-9-2020

Leo Vroegindeweij

13-9-2020

Leo Vroegindeweij

11-10-2020

ds. Leo Blees

18-10-2020

ds. Hans van Rumpt